X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

یا رب

هنوز هم درگیرودار مرمت خانه ایم،بلافاصله بعد از امتحاناتم آغاز کردیم و در ادامه پوست بنده کنده گشت از تلفیق ماه رمضان و  مرمت خانه.خصوصا از باب تعویض شب و روز و خواب و بیداری دمار از روزگارمان درامد،ولی بحمدالله آخرهای کاریم و حتی در حال نظافت و چینش قسمتهایی از منزل که کارش تمام گشته هستم.

در ریخت و پاش و جابجایی وسایل به این مورد پی بردم و بردیم که قریب 3 هزار کتاب و کتابچه داریم و چیزی هم بدبارتر از کتاب وجود ندارد.از کمر و پاهایم که ننویسم باید بنویسم عضلات دستانم  از جابجایی این همه کتاب گرفته و انگشتانم قدرت نگه داشتن یه لیوان تاقابل را هم از دست داده بود.

تنها استراحت من گاهی سرک کشیدن به دوسه وبگاه درسی بود و سایت دانشگاهم که علاقه دارم تعقیبشان کنم و البته یک سایت عکاسی . در این مدت یک ذهنیت باعث آزارم بوده و هست و آن اینکه چرا زنانی که مینویسند اغلب برای نامگذاری وبگاهشان از جسم و جنسیتشان مایه میگذارند!!! آمار تقزیبی من قریب به اتفاق یقین نشان میدهد که تاکید بر زن بودن بیشتر برای جلب مخاطبین مذکر است و متاسفاته درصد بالایی از این وبلاگ ها متعلق به فواحش حقیقی و مجازی ست و من چند وقت است چقدررررررررر از نام وبلاگم بیزارم.

در حال فکر کردن به یک نام جدید با بار معنایی خوب و البته همخوان با جنسیتم هستم .اگر نامی ناب دارید استقبال میکنم.

-------------

همسفر عزیز...روز آخر ماه رمضان در جزء خوانی حرم شرکت کردم.تماس گرفتم ولی تشریف برده بودید.

.............

لطفا فواحش را صحیح معنا بفرمایید.(همان خارج از چارچوب)تاریخ : جمعه 10 مرداد 1393 | 15:29 | نویسنده : یک زن | نظرات (3)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.