یا رب

پیشترها هم چنین بودم ولی سعی در کتمان یا به صراحت بگویم سعی در تغییرش داشتم.

حرفم در محدودیت قرار دادن زنان است. البته نه به این معنا که زنان را بکنی توی مطبخ و دو سال یکبار هم به جمعیت خانواده اضافه کنند, منظورم این نیست. دقیقا منظور و هدفم این آزادی وافر و افسار گسیخته ای ست که دو دهه اخیر به زنان ایرانی داده شد. 

متاسفانه یکی از خصلت های بد ما ایرانی ها سوء استفاده کردن است که در خون همه مان است و در این رذیله همیشه سعی داشتیم و داریم که گوی سبقت را از هم برباییم.( بدتان نیاید....واقعیت اکثریتی ست)

من زنم...(یاد پست من زنم خودم افتادم که 4 سال پیش هنگامی که عازم حج واجب بودم در همین وبلاگ نوشتم و بعدها پست و بیوگرافی وبلاگ زنان شد)(ههههههههه) داشتم میگفتم من زنم ولی بی اندازه از این همه آزادی و بی حد و حصری که برای زنان قائل شده اند بیزارم. من زنم و میدانم که اکثریت زنان ایرانی جنبه ,بهتر بگویم لیاقت آزاد بودن را ندارند. ( ندارند که شده ایم این). از وقتی شعار برابری را توی حلقوم زنان ایرانی فرو کردند زنان دیگر زن نیستند...مردانند که  فقط کمی ی ی  شبیه به زنند. 

تحصیل میکنند در آمد دارند خانه دارند ماشین دارند سرمایه دارند بچه نمی خواهند زایمان نمیکنند شیر نمیدهند بچه را به مهد میسپارند ( حتی زنان خانه دار) کلی رفیق مفیق دارند میروند مبایند و هر کار دوست دارند میکنند و کسی هم جرات ندارد بگوید بشین سرجات! این همه آزادی حالا به هر اسمی به واقع سم بود برای جامعه ما.

با خانم های همکلاسی ام که بحث میکنیم به شدت این همه خیره سری زنان را نقد و تقبیح میکنم و در پایان ثابت میکنم که حرفم حق است و درست. 

............................


*فعلا همین اندازه. حرف در این باب زیاد دارم ولی به لحاظ ذهنی آنقدر خسته ام که قادر به طول و تفضیل نیستم. فقط آمار طلاق و .... را در نظر بگیرید.تقی به توقی میخورد به علت عدم تفاهم .....!


* لطفا از نوشته هایم سوء برداشت نشود. با هر چیز به اندازه و در چهارچوب زنان موافقم.حد و حدودی که دست به قواره و روح زنانه ی زن نزند...علمی که در خدمت خانواده و جامعه قرار بگیرد نه تنها بد نیست که عالی ست.( عاشق معلم ها هستم...در چهار چوب ترین قشر زنان)


___________________________________________-


* برای ه . متاسفانه یا خوشبختانه حافظه ی من قوی ست. جاهایی بی اندازه کمک حالم است و مواقعی زجر کشم میکند.تاریخ : جمعه 17 مرداد 1393 | 01:05 | نویسنده : یک زن | نظرات (4)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.